| iuliazh a întrebat:

Bună. Mi-am dat pe data de 15.05 o comandă de pe shein de 10 articole și mi-a fost împărțită în două colete... Aveți idee dacă o să-mi vină în același timp? Faza e că al doilea colet este cu foarte puțin în urmă față de primul, iar în al doilea am fix ceea ce-mi trebuie neapărat. Vi s-a întâmplat?

Răspuns Câştigător
| Cavaler001 a răspuns:

E putin probabil sa vina in același timp, dar relaxează.tehappy
Mi s-a întâmplat să le primesc și după data estimată, dar vin sigur happy

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dacă "ți-ai dat comandă" ție, tu trebuie sa știi ce ai făcut. Dacă "ai dat comandă" celor de la Shein și ei ți-au împărțit-o în doua înseamna că ți-o trimit din locuri (centre) diferite și este mica șansa să vină în aceeași zi.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are cum sa-ti vina in acelasi timp, fiindca comenzile au fost impartite in doua, fiindca vin de la depozite diferite si ajung in zile diferite.

| Madaxo97 a răspuns:

Mie de fiecare dată cand mi-a fost împărțită comanda in 2 colete, a venit in zile diferite, la 3, 4 zile distanță. In aceeași zi nu cred ca o sa îți vina pentru ca altfel nu le mai separa in 2 colete.

| Aurelian321 a răspuns:

S au împărțit în doua comenzi diferite pentru ca sunt de la doi producători diferiți, tocmai de aia le au grupat în doua comenzi pentru ca nu poți sa fie toate trimise în același timp.