| Dyingfetus a întrebat:

Ati vazut ca la yahoo messenger, la unele persoane, sub poza de la id(avatar), apare nu stiu cum sa zic... Ceva in plus, sper ca stiti la ce ma refer. Dar nu la toti.La alti nu le apare patratu ala. Cum pot sa mi-l scot?

4 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Nu poti...

Răspuns utilizator avertizat
| campanario a răspuns:

Pai pentru ca si'au actualizat profilul de yahoo happy Adica au schimbat ceva la datele de contact la email de exemplu. Si mie imi parea cand imi schimbam poza de Profil, sau schimbam ceva la profilul yahoo, nu la messenger. happy

| asdffghjjkl a răspuns:

Nu poti sad si eu am incercat sad