| William a întrebat:

Atunci cand vand ceva pe tocmai.ro cum fac? Adica vine curierul la mine acasa si eu ii dau coletul cu toate datele sau cum?

Răspuns Câştigător
| McFly a răspuns:

Prima oara ca si vanzator tocmai trebuie sa implementezi o comanda acolo pe site ai trimite comanda catre fan curier.iti dai toate datele corecte acolo pe facutra aia si gata dai treimite cerere numa sa fii atent ca o sa iti apara: printeaza AWB sau sa iti printeze fan curiere AWB-ul selectezi sa il printeze ei si gata.astepti sa vina cineva de la ei. apropo coletul trebuie sa il impachetezi tu si sa scrii pe el unde trebuie sa ajunga.

| William explică (pentru McFly):

Auzi dar eu cum imi primesc banii?

2 răspunsuri:
| McFly a răspuns:

Un responsabil de la fan curier vine la tine si o sa iti predea banii in plic.deschizi plicul si daca totul e ok semnezi.