| aditimus a întrebat:

Bonurile de masa (tickete) de anul trecut pana cand sunt valabile anul acesta?

5 răspunsuri:
| aditimus explică:

Sunt tickete de masa fizice pe hartie le am de la centrul de donare sange de asta intrebam...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrie pe ele. Alea din decembrie 2021 sunt valabile si in 2022, cel putin la mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Tomso a răspuns:

Cele până în luna noiembrie au expirat, cele după luna noiembrie -până la sfârșitul acestui an.Cel puțin la Edenred.

| Saprofag a răspuns:

Scrie pe ele termenul de valabilitate, însă de obicei sunt valabile 1 an de zile!