| s3s a întrebat:

daca am copii legalizate de anul trecut dupa diploma de bac, pot sa le falosesc si anul acesta, nu, adica sunt valabile?

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Da, sunt valabile, nu contează data, legalizările copiilor de pe diplomele de studiu nu trebuiesc "actualizate" că doar nu ți s-au schimbat mediile între timp, tot alea sunt si peste 10 ani! happy

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Copiile legalizate sunt valabile pe termen nelimitat, asa ca le poti folosi, atata timp cat sunt conforme cu originalul (de ex. dupa ce ti-ai preschimbat CI nu mai poti folosi o copie legalizata a vechiului CI). Numai bine!

| Tynnna a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat