| simonaroxx a întrebat:

a cumparat cineva cartile Pretty Little Liars, cate volume are si cam cat costa? mersi frumos

3 răspunsuri:
| cookie14 a răspuns:

Eu am cele 4 carti intitulate " secretul Ariei" "secretul hannei" " secretul lui spencer" " secretul lui emily". Pe acestea am dat 12 lei pe una dar cred ca le poti achizitiona de pe eMAG, libris, etc. la un pret mai bun. Cred ca in total sunt 5-6 carti cu tot cu cele dupa care a fost realizat serialul. Sper ca te am ajutat

| AndraCraiova a răspuns:

Cred ca sunt in jur de 50 de lei, dar daca vrei sa fi sigura du-te in hypermarket Real sau intr-o librarie acolo sigur vei gasi

| simonaroxx explică (pentru AndraCraiova):

Ms...raman datoare:*