| Madycu a întrebat:

Ați putea va rog frumos sa mă ajutati la o întrebare? As dori sa știu de unde pot lua un catel bichon Bolognese? Dar sa nu fie scump! multumesc!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imposibil sa nu ai pet shopuri in oras.Ce relatii putem sa-ti dam? Nu ai spus nici orasul in care locuiesti.

| BiuL a răspuns:

Ia un ziar de mica publicitate si cauta acolo anunturi sau daca sunt pet shopuri la tine in oras, du-te si intreaba acolo in cat timp iti aduce si cat te costa.

| LolaLollita a răspuns:

Bichonii sunt cam scumpi. Daca iei unul mai ieftin de la cineva, nu prea stiu cata garantie ai ca e de rasa pura.
Eu am un bichon maltez cumparat din pet-shop. A costat 1200 lei acum cativa ani.
Decizia iti apartine. Oricum ar fi, sa iti traiascahappy

| Madycu explică:

Locuiesc in județul Suceava Oraș Radauti

| Madycu explică:

Multumesc tuturor in special Deea1001x