| Dasija a întrebat:

As dori sa imi cumpar un catel caruia sa nu ii cada parul.( bichon frise,maltese,bolognese,havanese,yourkshire terrier, etc.) as dori sa fie vaccinat sa aiba cam 4 luni si sa nu fie mai scump de 600 de lei. De unde ma sfatuiti sa-mi cumpar un catel astfel incat eu sunt din timisoara si nu vreau sa coste transportul mult sau sa trebuiasca sa merg sa il iau tocmai din celalalt capat al tarii. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Cronic a răspuns:

Buna! uitate pe Mercador, Tocmai.ro etc... gasesti acolo orice sau mai stiu o firma din Tg-Jiu de iti aduc ei la domiciliu dar se plateste transportul

| Bertha_Popescu_1998 a răspuns:

Salut! Cauta pe Mercador, Tocmai.to sau Publi.24. Sunt cele mai bune site-uri. Daca doredti un caine caruia sa nu-i cada parul, NU cumpara caini din rasa Terrier, insa iti recomand Bichon Maltese, Teckel sau Pug(Mops).