| Lexuletz a întrebat:

Buna,Alexandra ma numesc si asi avea o intrebare peste 2 luni asi dori sa-mi cumpar un catel bichon maltese...stie cineva cum asi putea sa am grija de el? multumesc

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Sigur ca stiu.Cand il cumperi sa il ti in casa, sa ii dai hrana de catelusi(hrana uscata pedigree sau keapy) sa ii cumperi jucarioare si daca va avea 3-4 luni poti sa ii cumperi o lesa ca sa il plimbi dar nu mai mult de o ora pe zi.Sa ii cumperi un patut si sa te joci mult cu el.Succes!

2 răspunsuri:
| Lexuletz explică:

Va rog sa-mi spuneti daca stiti

| Lexuletz explică:

Multumesc anticipat :*