| PuffAndreea a întrebat:

Acum vine Craciunul si primim toti cadouri. Bine eu nu il primesc, eu mi-l cumpar singura. Si vreau sa imi cumpar tableta. Si nu stiu de care. happy (Vreau sa nu fie mai scumpa de 1000 de lei. ) vreo idee? happy

Răspuns Câştigător
| PROTOTYPE a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei un Samsung Galaxy tab 2-3. Tab 2 este 500 ron la Black Friday ( Flanco). Iar tab 3 ar fi 1000 ron happy Sper ca te-am ajutat.

| PuffAndreea explică (pentru PROTOTYPE):

Ideea e ca o trecut Black Friday straight face si na.

| PROTOTYPE a răspuns (pentru PuffAndreea):

Fara reducere, s2 costa 7 milioane si s3 costa 16-18

3 răspunsuri:
| Rozetta a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D14RXBBBM/ este foarte performanta [ poti sa o cumperi pentru craciunul tau perfect, eu mi-am cumparat de la eMAG online si nu a avut nici macar o atingere ti-o recomand asa mi-am luat
]