| Girltpu a întrebat:

Am comandat un ceas de pe Fundeal si scria ca costa 40 RON (pret initial 80), am dat comanda si am primit un cod care l-am introdus la un aparat Qiwi unde am introdus si suma, asta ieri. Iar azi am primit un mail cum ca mai am 2 zile la dispozitie sa platesc voucherul intr-un cont bancar la o sucursala. Eu nu mai inteleg ori il platesc pe jumatate ori intreg?

1 răspuns:
| MadalinaaIoana a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, insa va sfatuiesc pe toti sa nu comandati de pe net. Faceti o mare prostie.