| 02468 a întrebat:

saptamana trecuta (miercuri) mi-am comandat o geanta online pe langa faptul ca mi-a ajuns ieri adica dupa 5 zile de la data comenzii au avut in grila de ofertecum ca fiecare geanta comandata la pret intreg se ofera cadou un voucher (valoarea acestuia nu conteaza acum). Vreau sa spun ca nici geanta nu am vazut-o la termen si nici voucherul. Pana unde ajunge nesimtirea, cand i-am sunat, costul apelului a fost de 1 euro, m-au periat cu scuze, ba ca mi-a ramas coletul in Bacau, ba ca mi s-a procesat comanda, Voi ati patit asa ceva? Cum ati procedat?

3 răspunsuri:
| PunchLove a răspuns:

De pe ce site ai cumparat?

| 02468 explică (pentru PunchLove):

Nu vreau sa fac publicitate proasta pentru ca au produse bune

| PunchLove a răspuns:

Eu am cumparat doua genti de curand, una Coach si alta Guess de pe un site de unde am mai cumparat in trecut si au ajuns in 2 zile. Calitate super!
http://www.eastside.ro/......femei.html