| emilia21 a întrebat:

Buna am o intrebare, mi-a luat mami o pereche de pantaloni verzi sport cu mai multe buzunare prinse.si nu stiu ce tricou si ce pereche de papuci sa-mi iau ca sa mearga, sau adidasi ce fel de culoare ar merge, dati-mi cateva sfaturi multumesc

Răspuns Câştigător
| rebb a răspuns:

Pai ii poti purta cu un tricou alb cu modele colorate(nu neaparat) pe el sau unul roz pal (asta daca iti place rozul). In orice caz sa nu iti iei un tricou tot verde sau galben sau orice alta culoare aprinsa pentru ca sunt destul pantalonii.Cat despre incaltaminte, ai putea sa ii porti cu adidasi sau tenesi negri sau gri.

3 răspunsuri:
| papushikroz a răspuns:

Eu zic ca ar merge super cu un maiou alb si cu tenisi. Ii mai poti asorta si cu un tricou galben dar bineinteles daca iti place aceasta culoare.Bafta!

| chrystyna a răspuns:

Adidasi albi sau negri, un tricou sport, cu gluga eventual, sau un maieu dragut peste care sa asortezi o vestuta sport, sau un hanorac subtire.cred ca ar mege, nu?

| Lady a răspuns:

Mie imi place foarte mult combinatia verde-galben!; x

Ai putea sa-ti iei un tricou galben. si o pereche de pantofi sport albi, negri sau cu modele cu galben sau verde.,.thinking

big grin