| nupebunezau a întrebat:

Am o intrebare:Unde pot gasi jurnale pentru adolescenti? Caci pana acum am vazut numai de copii.A-ti putea sa imi dati cateva site-uri de unde as putea cumpara? Dar sa nu fie aiurea, ci dragute.
Multumesc anticipat si dau funda happy

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Recomand cele două volume ale cărţii "Fluturi", scrisă de Irina Binder.
Este o carte foarte populară în rândul adolescenţilor.
Baftă!

| nupebunezau explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Multumesc pentru sugestie!

| 93Anna93 a răspuns:

Sfatul meu este sa folosesti un caiet normal, pe care sa il tii ascuns printre alte caiete vechi de ale tale. Da mai putin de banuit decat un jurnal cu un lacat cat casa(plus ca lacatele alea de la jurnale se pot deschide foarte usor si fara cheie...e nevoie doar de varful unui pix, sau alt obiect suficient de subtire care sa incapa in incuietoare). Eu asa faceam si aveam grija sa imi las semne, astfel incat sa imi dau seama daca a umblat cineva pe acolo.Nu mi-a citit nimeni secretele, pentru ca nu stateau ai mei sa imi cotrobaie prin toate caietele vechi ca sa vada daca am un jurnal laughing

| alexandramustatea2013 a răspuns:

EU vand jurnale facute manual si ff. calitative.

| betty678 a răspuns (pentru alexandramustatea2013):

Ce fel de jurnale? si cat ar costa?

| alexandramustatea2013 a răspuns (pentru betty678):

Jurnale la comanda, și ca ale Violentei.5 lei

| nupebunezau explică (pentru alexandramustatea2013):

Mm..suna interesant si unde te pot contacta?

| alexandramustatea2013 a răspuns (pentru nupebunezau):

La numarul 0724516792, sau pe pagina Jurnale secrete
De pe facebok.