| Lexuca a întrebat:

As vrea sa achiziționez un telefon, dar am sub 18 ani. Dacă vreau sa îl cumpăr, fără abonament, as putea?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Sigur. Tot ce trebuie sa ai la tine, este buletinul! happy

7 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Atata timp cat ai bani, da poti. Dar depinde cat de prietenosi sunt vanzatorii cand iti fac garantia, se poate intampla sa nu ti-o faca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad cine te opreste

| Mariusflo a răspuns:

Îl poţi achiziţiona cât timp ai la tine buletinul şi suma respectivă.

| Cumintzel a răspuns:

Poti sa iti cumperi de oriunde cu bani.

| Albert9928 a răspuns:

Normal ca potiwinking

| Modo2102 a răspuns:

Da poti dar sa cauti un magazin cu angajati tineri deoarece cei mai batrani s-ar putea sa nu iti completeze garantia. Sau ai putea sa iti comanzi de la un magazin online(ex: emag.ro).✌️

| VladdDN a răspuns:

Da, normal.