| AriAnA25 a întrebat:

|As vrea sa imi comand de pe internet niste skate shoes si nu stiu cam cati cm reprezinta marimea 35.5 sau 36 la acest fel de incaltaminte. Dau funda...

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Depinde de firma care produce papucii, eu am dat comanda de skate shoes si s-au potrivit perfect.
Ia-ti 36, mai bine putin mai mari decat sa te stranga si sa nu-i poti purta.

| AriAnA25 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Mai sti de pe ce site i-ai comandat?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru AriAnA25):

De pe www.uman.ro dar mai sunt site-uri precum www.originals.ro sau www.kickback.ro, insa cei de la Uman au si reduceri.

5 răspunsuri:
| An0nymuSsS a răspuns:

Uite site:http://epicfreeprizes.com/? ref=378437

| Sabryna2997 a răspuns:

Marimile nu se potrivesc si risti comandand de pe net.Am aflat asta pe pielea mea.

| 99stefan a răspuns:

Iati numarul 36 sa te incapa pentru mai multa vreme