| blackandpurple a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop, daca se poate sub 2000 de lei,de la care nu am pretentii foarte mari. Nu sunt gamer, insa mi-as dori sa functioneze jocuri precum Sims3 si altele de acest gen. Nu ma pricep in domeniu si nu stiu ce firma de laptopuri e mai buna.Imi puteti da idei? Eventual link-uri? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca doresti un laptop de calitate, fiabil si cu un design frumos, recomand unul de la Asus: http://bit.ly/1vB2QaC
Are implementata tehnologia Ice Cool care mentine procesorul rece si tehnologia Sonic Master care reda un sunet puternic si impecabil.
Eu am tot un Asus si pot spune ca e cu mult peste alte marci pe care le-am avut, incepand de la calitatea materialelor pana la componentele folosite. Parerea mea este ca in acest buget, este cea mai buna optiune.
Succes!