| teddy927 a întrebat:

Caut de ceva timp si nu prea gasesc. Dati-mi va rog un link de unde as putea cumpara tricou Three Days Grace. (Dati-mi va rog linkul direct catre produs, nu al site-ului). happy

4 răspunsuri:
| ihacoswhy a răspuns:

Stiu ca sunt intarziata, dar in caz ca n-ai gasit, este pe site-ul asta un model de tricou. http://www.cool-senzation.ro/......days-grace Are si de hanorac.

| iker03 a răspuns:

In tara nu stiu, daca nu gasesti, incearca sa iti faci tu, sa ti-l printez pe un tricou. La un print de textile.