| maddymaddy a întrebat:

ce cadou am putea cumpara cu ocazia zilei de 1MARTIE pentru baieti? P.S. sunt in clasa a 8a si vreau sa fie ceva mai special sa le ramana amintire FUNDAA :* :*

Răspuns Câştigător
| Alphabeat a răspuns:

Nu se dau cadouri de 1 Martie la baieti laughing. Daca vrei sa fie ceva special sa le ramana amintire, fa o poza cu tine si cu fetele din clasa ta si le scrii o urare pe spate. Daca nu ai timp, nu te stresa, oricum baietilor nu le pasa si nu vor aprecia niciodata ce face o fata pentru el decat daca o place, dar cred totusi ca i-ar placea unui baiat sa aiba o poza cu niste fete frumoase ca amintire big grin Bafta, si fundita daca ti-a fost de folos!

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi de 1 Martie se dau cadori la băieţi? Ştiam că se dau mărţişoare la fete,

| valentingb a răspuns:

Amintire laughing Baietii nu pastreaza nimic sa le aduca aminte de o colega, decat daca acea fata este mai importanta decat o colega oarecare. Nu cheltui banii aiurea, tie iti pasa, nu si lor.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Incearcati sa le luati brelocuri smechere( cu termometru, busola, etc.) FUNDA?

| Geniuss a răspuns:

Pai ar fi indicat sa faceti o poza de grup(doar fetele)si sa va scrieti numele cu un text gen:sunteti ca o floare la exterior frumosi si la interios fragili si cate 1 martisor si sa impartiti la toata clasa :p

| Bogdan123Bogdan a răspuns:

Pai,baietii au preferintehappy, eu tias recomdanda, un parfum(ceva acolo) si o poza frumoasa(cu toti din clasa) si un text frumos la poza

| BiaaMikaleson a răspuns:

Pai,de ce nu incerci sa faci tu ceva? Din quilling.Iti recomand..iese frumos. faci ceva in functie de preferintele baiatului.

| Pupikツ a răspuns:

Pooi nu cred ca ar fi indicat sa iei cadouri pentru baieti...ei nu sunt genu' siroposi sau chestii... Dar daca e pentru o persoana speciala in viata ta big grin atunci ai putea sa cumperi un mic parfum sau o felicitare cu un mesaj dulcik in eahappy Funda?

| looveee a răspuns:

Ar trebuii sa iti faci o poza cu un martisor si sa o pui pe un tricou alb si sa il dai :*