| dulceamy61 a întrebat:

cum faci bani in imvu dar nu sume mici asa cum ar veni 25.000 credite dar nu din 24 in 24 de ore ca ma plictisesc sh intr-un mod mai simplu

7 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru TheDarkAngel. cum se folosesc cupoanele alea?|thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare pentru dulceamy61:
cum faci 25. 000 credite
ca vreau si eu mai multi bani deci te rog stii?
tu cum ai facut asa de multi bani?

| ladyi a răspuns:

Banii nu ii poti face, asa multi, insa sunt variante sa faci putin cate putin.
1. Trimite invitatii si la fiecare cont, pe care ai trimis invitati atunci cand persoana intra pe IMVU, tu primesti 1000 de credits. [ eu asa am facut, imi faceam cont singura, si o puneam pe o prietena sa intre, ca ca nu iti faci id de fciecare data, fa-ti pe www.yopmail.com, scrii si tu un nick acolo dau check, trimiti invitatia pe "e-mailul " facut pe site, faci contul, si pui o prietena sa intre ]
2. Fa-ti cont pe FACEBOOK, primesti 500 credits
3. Tot ceva cu facebook, cand iti intra cineva pe facebook prima oara ai undeva. = become a fan =. dai click primesti 500.
4. Joaca-te pe myyearbook.com [ si aici primesti bani cand te joci, si ii raportezi pe contul IMVU ]
5. Hraneste-ti animalul si primesti intre 10-50 credits maxim

Astea sunt cele pe care le stiu eu!
Daca te-am ajutat, poate primesc si o fundita! :*

| TheDarkAngel a răspuns:

Sau... poti sa folosesti cuponul asta :9RSXR2G1PN si o sa primesti si u si eu...pls foloseste-l.va multumesc:*

| Mircea_Andreea_1992 a răspuns (pentru TheDarkAngel):

TheDarkAngel...si cum se folosesc acele cupoane? imi zici te roOg?:*

| Tamas_Demi_1997 a răspuns (pentru TheDarkAngel):

Cum se folosesc cupoanele? Ma inveti uitemi contul zEvilSmile

| AnGeLinBlAcK a răspuns:

Nuj cum se folosec...pentru Mimi ( iop is )-alt cont tongue