| SSis a întrebat:

Buna:D stie cineva cat mar costa o pereche de blugi conici? si niste tenesi ca in poza ceva de genu doresc pls un raspuns http://i39.tinypic.com/2dmfr5s.jpg

Răspuns Câştigător
| ILoveYouMore a răspuns:

De unde esti ei bine in tg-jiu blugii ii gasesti la 45 lei, iar tenesi la 20 lei si chiar cu reduceri poti sa ii iei mai ieftini imi dai te rog fundita?

3 răspunsuri:
| šρяίηģ a răspuns:

Blugii nu prea stiu ca sa fiu sincera, dar tenisii ii gasesti cu 50 de lei la leonardo, 60 de lei la deichmann si mai scumpi daca sunt originali de la converse.

| Mina a răspuns:

Blugi conici gasesti de la 60 lei in sus, tenisi de la 30 lei in sus.

| SSis explică:

Ai fundisabig grin