| elmira_1287 a întrebat:

Buna happy Daca am mancat cativa biscuiti petit si restul mere credeti ca ma ingras? si asta pana in ora 16.

3 răspunsuri:
| Malo a răspuns:

Offfff de ce le-ai mancat? o sa pui 3 kg pe tine! fa 15 flotari si 3 ture cu bicicleta apoi mananca ceva calumea si bagati mintiile in cap happy

| Malo a răspuns:

Hmm dar tu ai mancat mere pana la ora 16? De cate mere este vorba si la ce ora ai inceput sa le mananci? ai facut pauza intre mere? erau mere rosii? si ce soi erau?

| Sinedd a răspuns:

Fii serioasa!laughing