| asdaspfjsaăogha a întrebat:

de curand am dat o comanda de pe www.alloriginal.ro si la statusul comenzii scrie ``In curs de procesare``.E asa de patru zile... Credeti ca site-ul e de incredere? Ar trebui sa-i sun in legatura cu asta? Acolo la ``Cosul meu`` imi indica 0 produse, chiar daca am efectuat comanda.Este prima mea comanda online si nu prea stiu pasii care trebuie facuti.

4 răspunsuri:
| sblcmdn a răspuns:

Cel mai bine suna-i! In aceeasi situatie am fost si eu ( dar nu pe acelasi site ) si am asteptat o saptamana si nu s-a intamplat nimic. Noroc ca i-am sunat si mi-au spus ca site-ul, de fapt, nu functioneaza. dar pe pagina nu scria nimic. Si acuma comanda e in procesare laughing. Cel mai bine suna-i! Nu ai nimic de pierdut astfel.

| asdaspfjsaăogha explică (pentru sblcmdn):

Mersi! big grin

| asdaspfjsaăogha explică (pentru asdaspfjsaăogha):

Ce sa fac daca i-am sunat, dar numarul lor nu eeste bun? Imi zice ``Numarul apelat este momentan indisponibil, incercati mai tarziu``...chiar daca i-am sunat in timpul programului lor?

| Cataa_Catalina_1994 a răspuns (pentru asdaspfjsaăogha):

Insamna ca e facatura?