| Diana345 a întrebat:

Buna fetelor. Stie careva cum este fondul de ten OUTDOOR GIRL Camouflage?(l-am gasit pe cupio.ro) Am nevoie de un fond de ten cu o acoperire mare si cineva mi-a spus de acest fond de ten. Avand in vedere faptul ca este foarte ieftin am inceput sa-mi pun intrebari cu privire la calitatea lui. Acum folosesc Revlon Colorstay si as vrea sa stiu daca ar trebui sa-l achizitionez din nou sau sa-l incerc si pe acesta. Il foloseste cineva? happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată nu cumperi un fond de ten fără ai verifica mostra, da?
Pa, pa.

| Diana345 explică (pentru Legiuitoarea):

Nu am cum sa ii verific monstra( asta e partea urata).

| Christinaa18 a răspuns:

Buna,ai cumparat fondul de ten?

| Diana345 explică (pentru Christinaa18):

Da. mie una nu mi-a placuthappy

| Pufulete666 a răspuns:

Buna. Ma batea si pe mine gandul sa il cumpar. Am vazut ca tu l-ai achizitionat. Ce anume nu ti-a placut la el?