| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happyMa puteti ajuta va rog mult cu ceva?
Cum imi pot convinge parinti sa imi cumpere tot ce vreau si sa ma duca unde vreau?(cum sa ii rog sau marog ceva de genul...)?
Multumesc mult!:*

Răspuns Câştigător
| username_5501 a răspuns:

Nu trebuie sa ii rogi direct mai intri in discuti cu ei si le mai zici de ex daca vrei un telefon zici ca m-am dus la o prietena care mi-a aratat ce telefon super are si ii zici ce iti place la el.De preferat sa faci asta la ziua ta sau de Craciun dar nu strica si mai devreme.La mine a mers.Succes.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iti dai seama cat de stupida este intrebarea ta?
...sincer nu iti dau mai mult de 11 ani! te-ai intrebat macar o clipa ca parintii tai ar vrea sa iti faca toate poftele...dar nu pot fiindca nu au resursele financiare necesare?
fara suparare...dar maturizeaza-te!

| mgtow a răspuns:

Depinde si ce iti doresti nu totul va fi pe placul tau.

| ?ttefania a răspuns:

Te'ai gandit ca poate nu au bani?

| Dash a răspuns:

Pai, stiu si eu...Santajeaza-i cu ceva!

| Usturoi a răspuns:

Nu poti face asta, nu te supara, dar multumeste-te cu ce ai!

| Ravenborn a răspuns:

Multumesc mult de ajutor.happy