| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune cum iti poti convinge parinti sa iti cumpere un PC nou? big grin... btw fara raspunsuri ceva gen... ia note mari big grin xD! Datimi ideiwinking! THX

Răspuns Câştigător
| Pufoseniiee a răspuns:

Buna! Ei eiii, ti-a venit de un nou PC, daca metodele mele de convingere vor functiona, sunt un geniu.
Parintii sunt dificili, ati trait intr-o alta " epoca" dar am cateva trucuri:
1. Nu ii mai contrazice, fa curat, fii bun, ajuta la preparerea cinei, la strangerea mesei, stiu, e o munca foarte grea dar merita.
2. Strica-ti vechiul pc, eu una am avut pc, dar era rabla si mi-au cumparat laptop.
3. SI CRED ca cea mai buna solutie spune-le asa : Mama, tata, toti copiii de la scoala au ( ce vrei tu sa iti ia) si numai eu nu am, sunt printre aia saracii pe care nu ii place nimeni, nu se mai poate, ma simt ca un sarac.
Asa parintii tai se vor simti extrem de rau ca pretuitul lor copil este tratat prost si iti va cumpara ce iti doresti.
Astept un rezultat laughing!
SUCCES!

2 răspunsuri:
| LeeSong a răspuns:

Foarte tare happy big grin Mersii happy

| Pufoseniiee a răspuns (pentru LeeSong):

Si eu multumesc :3