| Callie a întrebat:

Mi-ar putea spune cineva, vă rog frumos, care ar fi diferența între un penny board și un cruiser?

6 răspunsuri:
| BrokenAngels a răspuns:

Nu prea sunt diferente, in afara ca penny boardurile sunt mai mici, eu mi-am cumparat un penny board si sunt foarte multumit de el, acesta este cel mai cumparat!

| Callie explică (pentru BrokenAngels):

Și știi vreun site de unde aș putea să-mi cumpăr? Îți mulțumesc frumos, oricum.

| BrokenAngels a răspuns (pentru Callie):

Olx.ro sau
Lajumate.ro

| Paulystar a răspuns:

Cuiser-ul este mai lat ai putin mai lung, este mai greu si este facut din alt material. Bine inteles ca este si mai scump decit Pennyboard.