| Blueee a întrebat:

(funda)
Ca tot se apropie Craciunul, as vrea sa ii iau un cadou unui prieten. (25 ani)
Ce ma sfatuiti? (eu m-am gandit la o carte cu lectii de viata... nu stiu)
(funda pentru un raspuns bun.)

Răspuns Câştigător
| Denisa85 a răspuns:

Ii poti lua un parfum bun, daca e amator de carti ii poti lua o carte cu lectii de viata dar depinde cat de mult citeste, cel mai bine ar fi sa ii iei ceva care intr-adevar poarta si ii aduce aminte de tine.

5 răspunsuri:
| AlexandraHristov a răspuns:

Sunt bune si cartile de dezvoltare personala, dar trebuie sa-l atraga cat de cat acest gen. Mai incearca pe http://z8.ro/cadoulcom / http://z8.ro/cadourioriginale

| Andreea_2177 a răspuns:

Pai, uite ceva frumos de Craciun: Un glob cu cutiuta muzicala si scena in interior. Arata super! cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro

| Tabyta_7916 a răspuns:

Eu cred ca daca are 25 ani ia si uh un ceas de mana, parfum, carte, sau un trico happy sper ca t-am ajutat

| Anka_4888 a răspuns:

Ei nu stiu cum este prietenu tau, poate nu e genul care sa adore o carte dar daca e poti sai cumperi si o carte, sincer eu i-as cumpara, ceva haine stiu si eu o bluza sau ceva blugi eh asta e dupa personalitatea pr tau.sti orcand poate fi bine venit o sticla de coniac (ma rog alocool), un mursulet din plus,

| adutzu_8296 a răspuns:

Daca tii foarte mult la el poti sa-i iei un ceas care sa-l reprezinte si care sa-i aduca aminte de tine de fiecare data cand il poarta! Gasesti multe pe net la preturi foarte bune (ex. www.wachshop.ro, www.biro.ro sau www.clockwise.ro) sau chiar in magazine la B&B Collection sau altele de prin mall-uri! Este o varianta de luat in calcul!