| Eclectica a întrebat:

Buna seara. Stiti cumva un magazin de unde as putea sa cumpar un breloc cu busola mai frumos? Vreau sa-l dau cuiva si sa nu fie chiar ultima ieftinatura. A și să pot intra in magazin sa-l iau, nu in malluri....Nu vreau sa comand online ca am avut surprize neplacute, arata unele foarte urat fata de poze. Multumesc!

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă pe la magazinele de bijuterii (unde se vând si ceasuri de mână), ori la magazinele care vând echipament de munte, de vânătoare (de obicei, detin si "maruntisuri", busole, binocluri, spray-uri autoapărare etc... Doar că la ei nu stiu dacă gasesti busolă cu design deosebit, fiindcă ei pun mai mult preț pe calitate.
E imposibil să nu gasesti ceva frumos in magazinele online, insă există riscul să nu indice corect, chiar dacă aspectul e de nota 10 (zece).

| Endita4689 a răspuns:

O librărie.
Dar vaccinează-te!
Și vei putea intra în orice magazin!

| Eclectica explică (pentru Endita4689):

Mulțumesc, e o idee bună asta cu librăria. Restul e problema mea personală.