| AlexSarariu a întrebat:

Buna Seara TPU! Unde pot gasi in Pitesti sepci de rapper New Era? Fara magazine din astea Auchan, Real etc. Undeva prin centru sau prin alte cartiere va rog. As vrea cu New York sau Los Angeles!

3 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

Cred ca prin Mall s-ar putea sa gasesti.

| McHoff a răspuns:

In Romania din cate stiu nu sunt magazine de genul asta sau daca sunt, sunt putine. Cel mai bine este ca cauti pe internet.

| iuliaioana a răspuns:

Nu...din pacate nu ai sa gasesti un magazin in Romania care sa isi merite cuvantul "Rapper" eu imi cumpar hainele din California gasesti in Bucuresti in mall-uri etc dar departe de modelul Rapper si pe net nu iti vor trimite comanda daca este sub 150$ si asta doar daca faci plata cu cardul o va trimite
. Succes