| jumbalik a întrebat:

Cine stie unde pot gasi sepci rapper in Iasi la un pret convenabil?

24 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Erau la new yorker in palas mall dar nu erau prea grozave, f simple cu o sigla, nimic fancy, ti-as recomanda sa iti iei de pe net gasesti sute de modele si nici nu sunt f scumpe ^^

| Azazea a răspuns:

In Palas erau cam 40 sau 50 de lei nu mai tin minte exact, oricum maxim 50 ^^

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru Azazea):

Imi dai un site te rog de unde as putea lua o sapca? Ca si eu vreau...big grin

| Azazea a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Pai de la persoana care imi facusem eu comanda, am asteptat o luna jumatate si nu o primisem, si pana la urma i-am zis ca nu o mai vreau, a fost destul de neserios, nah, nu vreau sa iti dau un site eronatlaughing
scuze
si in alta parte nu am mai incercat, si nu stiu ce sa zicsad
desi daca gasesti tu undeva, si sa fie seriosi, te rog sa ma anunti si pe minebig grin
daca gasesc eu, te anunt big grin

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru Azazea):

Pai ar fi America Skate...Mi-am comandat de acolo o sapca ieri...http://shop.americaskate.ro/ Nu stiu cat de bun este :D

| Azazea a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Hm,interesantbig grin
sa imi zici cum e sapcasmug

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru Azazea):

Inca nu am primit-o...Probabil peste vreo saptamana...sad

| Azazea a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Pai daca au trimis-o prin posta(si tu ai facut miercuri comanda) ar trebui luni sa ajunga, sau marti cel tarziu.

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru Azazea):

Am primit azi sapca..Este tare! :D Dar cum eu am capul mic, se vede cam nasol in spate, dar este tare! Uite ce model mi-am luat eu: http://shop.americaskate.ro/produs/sepci-americaskate-2057

| Azazea a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Ah tare big grinbig grin
s-o porti sanatoasabig grin

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru Azazea):

Merciwinking Iti iei si tu?

| Azazea a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Nouplaughing) eu o vreau pe aia de care facusem comandalaughing)
dar n-am nici o sansa sa gasesc prin magazine sau pe netlaughing

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru Azazea):

Ce culoare avea? big grin

| Azazea a răspuns (pentru DianaIsHere123):

:(((( numi adu aminte,
my precious :(((((((

http://urbansybaris.files.wordpress.com/......ck-hat.jpg

asta e:((

| Azazea a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Stiu ca e simpla si banala dar eu o ador day dreaming

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru Azazea):

Chiar ca-i tarewinking Nu poti sa o iei de pe net?big grin

| Azazea a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Da am gasit pe un site din Anglia cred ca ar fi mega scumpalaughing) adica sapca in sine era ieftina dar probabil ar fi 1 mil doar transportul @_@

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru Azazea):

Cu sigurantawinking laughing

| pisi03 a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Ai platit si transportul?

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru pisi03):

Da,am platit si transportul.Prin posta romaneasca am dat 11 lei, iar curierul rapid costa vreo 18 lei.

| Raluuuca89 a răspuns:

Am gasit si eu aici sapca aia cu boy http://fantabulous.ro/......boy-unisex

| iuliamar a răspuns:

Poti comanda si online de la http://topbrandstate.ro/23-sepci-barbati-newera-snapback
In plus ai si livrare gratuita
O zi buna

| Andreea9923 a răspuns:

Pe tine te-au sunat ca sa confirmi comanda sau? te rog sa-mi raspunzi cat mai repede puppy dog eyes

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru Andreea9923):

Da,m-au sunat ca sa confirm comanda.