| jockerass a întrebat:

Buna,si-a comandat cineva de pe site-ul http://www.prodirectsoccer.com? cum e? de incredere? vreau pareri. Funda

2 răspunsuri:
| MarayaMăriuca a răspuns:

Nu am comandat vreodata de aici, dar in general daca livreaza produsele prin curierat sau posta poti vedea, verifica sau returna coletul. Daca plata se face pe loc e foarte sigur. Daca trebuie sa platesti cu cardul sau prin PayPal e relativ sigur ca in cazul in care nu primesti comanda poti contesta plata, si eventualele daune le plateste banca, tu nu vei pierde bani.