| BlackScribble a întrebat:

Si-a comandat cineva extensii de pe siteul http://extensiiclipon.ro? Chiar iti aduc comanda sau nu? Stiu ca la unele siteuri nu-ti dadea ce ai cerut.

2 răspunsuri:
| BieLoveChocolate a răspuns:

Sincer nu nu comand de pe net pentru ca nu-s sigura daca primesc sau nu ce am comandat.

| madutza50 a răspuns:

Http://www.extensii-perfecte.ro/ Ti-as recomanda de pe site asta sunt de calitate si sunt si naturale si sunt tot clip -on si le poti spala ondula intinde cum vrei uh :X