| sopranaCadaverica a întrebat:

Stie cineva in ce magazine (hiper, supermarketuri preferabil) din Bucuresti pot gasi exact acest tip de bomboane? http://www.zazou.ro/bomboane-pom/ Dupa cum vedeti sunt mai multe sortimente, ambalate in staniol colorat cu ingerasi. Le caut de cativa ani...
As aprecia un raspuns, merci.

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

La Auchan unt mormane de asemenea bomboane vrac in fiecare an. Iti amesteci tu sortimentele, iei exact cate vrei din fiecare, însă ai grija când te duci. Cu cat se apropie mai mult Crăciunul, cu atât mai putine sortimente rămân disponibile.