| dianaprintesa a întrebat:

sunt in Italia si as vrea sa comand online de la oriflame.De preferinta sa imi trimita produsul acasa, dar cum sa fac? P. S daca mi-l trimit direct aici trebuie sa platesc vreo taxa postala?

2 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Intra pe facebook la oriflame Romania si vezi ca este o tipa din Italia care se ocupa cu aceste produse, este reprezentant.

| AdrianaSava a răspuns:

Din pacate nu poti comanda din romania...decat daca iti comanda cineva de aici, un cunoscut si iti trimite apoi pachet...