| qpDeDeqpXD a întrebat:

Tatal meu bate apropourii de ceva timp sa-mi ia un telefon. Dar de atunci imi baga pe gat numai rable fara spatiu pentru card sau fara android.
Imi puteti da ideii de telefoane ieftine dar buna ( CU ANDROID).

Fundaa

Răspuns Câştigător
| Eclipse a răspuns:

Buna, Allview A4all il am de 1 an si 3-4 luni, nu am avut probleme cu el si este cel mai ieftin de pe piata in Romania sau ai putea profita de aceasta oferta http://www.emag.ro/......DD9B9BBBM/ Allview A5 duo este mult mai puternic ca A4all si are ecran mai mare, ram mai mult si versiune de android mai noua.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai rar ca un parinte sa bata asemenea apropouri.De obicei este invers.Samsung Galaxy Mini.

regis
| regis a răspuns:

Vodafone Smart 3, il gasesti pe okazii/mercador/tocmai la preturi rezonabile (sub 300 de ron), nou, in garantie si chiar sigilat.

| Celentano1 a răspuns:

Are dreptate Eclipse, si eu am tot un Allview, si e PERFECT,(nu vei avea probleme cu el, asta daca ti-l cumperi nou din magazin) happy

| Sebi200000 a răspuns:

Salut! Daca vrei sa iti iei un telefon nou si bun, iti recomand un Samsung S7580 Trend Plus, LG E440 Optimus L4 II sau un Allview A5 Duo. Funda?

| Euvorbeste a răspuns:

Sau ai putea alegehttp://www.emag.ro/......CSBBBM/.Il am si nu regret nimic, merge impecabil pe net/jocuri, bateria tine toata ziua, merita.Dar e ceva mai scump...

| qpDeDeqpXD explică:

Multumesc tuturor. Pana la urma mi-am ales un Samsung Galaxy Trend Plus.
Uitandu-ma la un Samsung Galaxy Young, am dat din greseala pe Samsung Galaxy Trend...
Este super bun... Il recomand :*

| Droopy_Roxi_1995 a răspuns:

Sa vedem:ieftine si cu android
-Samsung galaxy young
-Samsung galaxy s2 la mana a doua
Eu numei Samsung stiu ca am avut numai de astea

| Alexutzu45 a răspuns:

Iefin si bun nu pre este dar un Samsung Galaxy Mini 2 cred ca ar fi potrivit.