| sunshine15 a întrebat:

Am nevoie de ajutor pentru o colega. In cateva zile iubitul prietenei mele face 18 ani, iar ea doreste sa ii cumpere un cadou frumos si care sa ii placa.
Imi puteti da cateva idei, eu nu am stiut ce sa-i spun, pentru ca nu ma pricep la categoria cadouri.
Mentionez ca baiatul in cauza nu poarta bratari, ceasuri, lanturi, cravata, papion.
Astept raspunsuri utile, pentru cel mai bun funda!

3 răspunsuri:
| Kissmeagain a răspuns:

Poate sa ii cumpere un parfum care i s-ar potrivi, daca fumeaza poate sa ii ia o bricheta gravata.
http://mrgift.ro
Aici gasesti mai multe

| sunshine15 explică:

Am uitat sa precizez ca nu doreste sa dea nici foarte multi bani, si totodata sa ii ia ceva care sa-i aminteasca de ea

| bocaipaulionut a răspuns:

Hehe orce baiat joaca cs sa ii ia niste casti sau daca vrea ceva mai special sa ii ia un aparat foto, eu as dori sa primesc baniwinking