| Alma200 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.Deci vreau sa imi desenez un tricou adica sa il personalizez. Cu ce pot sa il desenez ca sa nu se duca la spalare, sa nu se decoloreze, sa fie permanent ca alea din magazine. Daca stiti va rog sa imi spuneti. Dau funda celui/celei care imi spune cele mai bune solutii :** Fara raspunsuri de genu : du-te la un centru de personalizat vreau sa il fac eu.Dau funda :* Multumesc!

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Vopsea textila

| AndRobert a răspuns:

Ori personalizezi de pe net, ori te duci la un magazin unde se fac astea. si ii spui ce vrei sa faca el/ea pentru tricoul tau.

| GTA5 a răspuns:

Cu marcar permanent. P.S Nu e o gluma am incercat si eu.