| CokeM a întrebat:

Salut.
Vreau sa incep sa-mi personalizez un tricou dar nu siu ce sa folosesc. Care sunt mai bune, acrilicele sau culorile pentru textile?
As vrea sa stiu ce ar trebui sa fac ca sa nu se mai ia la spalare...

Răspuns Câştigător
| RedRose1 a răspuns:

Culorile pentru textile nu se iau la spalare, acrilicele nu stiu daca se iau dar mai bine folosesti culori special pentru textile pentru ca sunt special facute pentru asa ceva si rezista mai mult happy

| CokeM explică (pentru RedRose1):

Si dupa ce le fac cu culori pentru textile, si dupa ce se usuca, trebuie sa le calc cu fierul de calcat?

| RedRose1 a răspuns (pentru CokeM):

Nu cred ca e necesar dar fa-o pentru ca se prinde mai bine vopseaua