| Beatrice00000 a întrebat:

am si eu o intrebare, duminica aceasta voi participa la o nunta de zi si as vrea sa imi dati un sfat, as putea purta o rochie lunga daca petrecerea este ziua? Dau funda, multumesc anticipat. o zi buna! ( nu stiu daca am selectat bine categoria dar. sper sa ma puteti ajuta )

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Da de orice culoare doar alba nu fie-poate te confunda cu mireasa si te fura pe tine nu pe mireasa

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Cum a fost nunta? Ce pantofi ai purtat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu, daca tie iti place nu baga in seama parerile altora. :