| Mihailescuioana29 a întrebat:

Hei, am o intrebare. Sambata merg la un majorat si voi purta o rochie neagra mulata, scurta, iar jos are volanase negre si verzi. Imi puteti da niste idei despre cum as putea sa ma machiez si cum sa imi fac parul? Chiar nu stiu... Va multumesc, anticipat!

Răspuns Câştigător
| lawll a răspuns:

Fond de ten, blash, tuș si ruj roșu.Fin, elegant și serios :3.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Coc, daca ai par suficient, iar machiajul trebuie sa fie in ton si cu, culoarea parului si a tenului tau.