| alexandra19961996 a întrebat:

am si eu o problema. stiti bine ca vine craciunul si vreau sa ii iau un cadou prietenului meu cu care am un an si 5 luni. dar nu stiu cethinking nu vreau sa ii iau un ceas, parfum sau chestii de genu vreau sa fie ceva semnificativ. e genul de persoana mai indiferenta cateodata si nu prea stiu ce ii place sau nu. va rog dati-mi cateva ideicrying multumesc!:X

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru el:

- o trusa cosmetica de calatorie – de obicei, barbatii sunt uituci si neatenti, asa ca, o trusa cu tot ce i-ar trebui intr-o calatorie e ideala.
- curele – de oricare, sunt utile.
- un briceag multifunctional.
- un joc video daca e pasionat.
- telefon mobil.
- daca ii stii hobby-urile o sa-ti fie mult mai usor alegind ceva special pentru persoana iubita.
- un tricou haios personalizat.
- o agenda imbracata in piele.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ri-barbati

| Duucu a răspuns:

Curele,parfumuri sau chiar niste haine(tricouri)...

| Schweitzer a răspuns:

Daca vrei un cadou original de Craciun urmareste video-ul acesta: http://www.youtube.com/watch?v=2uGr0RyGpCU&feature=g-upl
Eu zic ca e super si original! Si costa doar 5 dolari.
Toate cele bune!