| solomonandrei a întrebat:

am un blender ( arnica shogun) si mi s-a rupt cutitul la el. De unde pot cumpara lama respectiva?

Răspuns Câştigător
| Laurentizyu a răspuns:

Incearca la ei atunci.si daca este de 3 zile de ce nu il dai innapoi>? ai acest drept, doar ai garantie nu? spune-le ca nu este normal sa se rupa asa usor si iti vor da altul sigur.

2 răspunsuri:
| Laurentizyu a răspuns:

Daca este de demult, este cam greu sa mai gasesti.Dar poti incerca pe tocmai sau olx, eventual sa cumperi unul stricat de la care sa iei ce iti trebuie, sau prin targ mai poti gasi.iti recomand sa iei unul nou, este destul de scumphappy

| solomonandrei explică (pentru Laurentizyu):

De fapt e cumparat acum 3 zile de la kaufland si a fost100 lei