| LiaYapp a întrebat:

Anul asta am banchetul( sunt in clasa a 8) si nu stiu de unde si cum sa arate rochia mea. Imi puteti spune de unde as putea lua rochie( de preferat din Bucuresti) si mi.ati putea da modele de rochii, scurte si tineresti nu de baba. Mentionez ca am picioare lungi, sunt inalta si slaba. Ofer funda si vot! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bebitssaa a răspuns:

Http://www.fashionup.ro/......ina_2.html Aici gasesti, depinde si de ce buget ai :). EU mi-am luat o rochie de acolo cu 150 de lei superba! Avea 60% reducere. De aici iti recomand, sunt de incredere si trimit destul de repede. Daca iti gasesti ceva ce-ti place, funda :o3?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| capricc a răspuns:

Uite aici peste 40 de modele de rochii pentru orice buzunar (de la 60 lei din outlet la 900 lei de la Nissa), pentru orice conformatie si preferinte (lungi, scurte, vaporoase, paiete, dantela, sifon etc) http://fucsia.ro/......lii-buget/

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda eu un magazin foarte bun care are o gama foarte variata de produse la cele mai accesibile preturi. Este un magazin foarte cunoscut care ofera si coduri reducere answear de care poti profita. Magazinul este https://kupoane.ro/store/answear/.

| serafina93 a răspuns:

Mi se pare destul de ieftina :) e frumusica, simpla si o gasesti la H&M
http://www.hm.com/ro/product/99300?article=99300-E

pe cea alba o accesorizezi cu niste pantofi din piele intoarsa (sau imitatie ) de culoarea albastru royal, un simplu inel finut, cercei lungi si de ce nu si o jacheta neagra un pic mai rock;)
si eu am banchetul peste putin timp;)) mult succes!