| Bia13 a întrebat:

Hei! Vreau si eu un model de rochie pentru banchetul de a XII-a. big grin De preferat lunga.winking Mentionez ca sunt inalta (1.70) si slaba. rolling on the floor

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Buna!

De ce nu incerci intr-un magazin de asa ceva pentru a vedea exact cum vin pe tine? big grin
Cel mai probabil gusturile tale nu vor fi nici pe departe aceleasi cu ale celor care iti vor oferi un raspuns la aceasta intrebare...

| Bia13 explică (pentru virusake):

Dar cine ti-a zis ca vreau sa imi cumpar o rochie? big grin Dupa cum am scris mai sus... vreau doar un MODEL, o idee... ceva. big grin

| oanaro a răspuns:

Gasesti aici foarte multe modele la preturi pentru toate buzunarele:
https://www.facebook.com/pages/Rochii-de-Ocazie/1061346887225259

| Michele_Damatar_1996 a răspuns:

Https://ssl.olx.ro/oferta/rochie-asos-ID3Lz5C.html? actio n=show&id=55665312&alog=545d%3ARCRHY2MKl4WQp_N_TJV4sg~~& utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_ca mpaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20150416-[diplayLin k]-10365638@1-20150416122446