| iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

As dori si eu sa aflu cum e bine sa te pensezi

3 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pai prima data e cel mai bine sa te duci la un salon,sa iti dea forma corecta, apoi poti sa ti le pensezi si tu singura acasa.thinking
Incepi cu spatiul dintre sprancene, apoi cu cel de sub.Am auzit ca daca masezi zonele cu un cub de gheata nu mai doare asa tare.

| AndraTpu a răspuns:

Daca iti dai pentru prima oara forma e bine sa te pensezi fie la un salon fie la o pers care stie bine sa penseze, iar apoi firele in plus, din afara formei le poti pensa tu. Sfatul meu este sa nu iti faci sprancene prea subtiri, e bine si frum sa fie mai groase si pentru aspect si in caz ca ai gresit sa nu ti le faci subtiri rau. Bafta! pupici

| ๖вяυηєтzукaaღ a răspuns:

Cu penseta draga laughing))) Glumeam