| Blondiii67 a întrebat:

Buna TPU..As vrea sa cumpar niste sosete sport de pe OLX. Intrebarea este:Cat valoreaza transportul? Comanda ar costa in jur la 15 lei. (Scuzati categoria)winking

Răspuns Câştigător
| TeeaCup a răspuns:

Posta romana - 9-12 lei
Curierat - 15-20 lei.

| Blondiii67 explică (pentru TeeaCup):

Multumesc! happy

| Blondiii67 explică (pentru TeeaCup):

Stiu ca ai raspuns demult la intrebare, dar daca comanda este de 15 lei, si coletul este foarte usor, atunci cati lei platesc pentru transport prin Posta romana?

| pisicuta123456789 a răspuns (pentru Blondiii67):

Nu cumpar produse dupa net, nu stiu...

10 răspunsuri:
| pisicuta123456789 a răspuns:

Cumperi sosete de pe olx?hee hee))

| Blondiii67 explică (pentru pisicuta123456789):

Treaba mea. Poftim cultura. Eu intreb cat este transportul si ea ma intreaba daca imi iau sosete de pe olx.Si daca imi iau care e problema ta? Da, vreau sa imi iau niste soseste de firma nike, puma, adidas la care tu ai putea doar sa visezi!batting eyelashes Te-am pupat.

| pisicuta123456789 a răspuns (pentru Blondiii67):

Draga! Mare diferenta nu este diferenta mare de pret. Dar dupa ce ii transpira unuia piciorul in el gagi si tu piciorul! Se pot face ciuperci. Si eu te-am pupat

| Blondiii67 explică (pentru pisicuta123456789):

Sunt noi, idioato! Au eticheta pe ele. Inainte sa comentezi, mai bine te-ai informa. Si in plus, mai invata si tu gramatica inainte sa comentezi de altii! Chiar crezi ca mi-as lua niste sosete deja folosite? Nu as face asta! Si chiar daca as face, este piciorul meu, nu al tau!

| dia456 a răspuns:

Pe olx, livrarea e gratuita

| TeeaCup a răspuns (pentru dia456):

Depinde, nu intotdeauna e gratuita.

| piupiupiu a răspuns:

Depinde cu ce le transporti