| Ellą_Mihą_1997_lPrx a întrebat:

As vrea sa.mi cumpar un telefon.
Ce.mi recomandati dintre s4 si S5?
Eu am un s3 si mi se pare asemanator cu s4 desi pentru a imi lua un s5 trebuie sa platesc 16 milioane + abonament de 25 de euro pe 2 ani. Vi se pare convenabil?
Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Recomand iPhone 5S http://bit.ly/1xsH5vu

Sunt cel mai multumit de el, din toate smartphone-urile avute acesta este singurul care ma tine incarcat pana la 3 zile. Este cel mai mare + pe care il atribui.

| SweetChildOAxls a răspuns:

Eu iti recomand din toata inima sa iei telefonul cu banii in mana. oricum, numai nu cu abonament. de obicei abonamentele nu sunt deloc convenabile, daca faci o analiza atenta.
cat despre cele doua telefoane... ai dreptate, s3 se aseamana cu s4. ia-ti in functie de cum te tine buzunarul happy