| Gabrielutza2003 a întrebat:

batting eyelashesIn ce tinuta ar merge sa ma imbrac de Revelion? Ma refer la o tinuta sport pentru mil petrec acasa la mine la bloc. Fundawinking

Răspuns Câştigător
| pinkpumpkin a răspuns:

Eu zic sa incerci orice ti se pare tie comod. Poti alege de exemplu niste blugi cu o bluza, accesorizate cu o esarfa si un colier mai lung. Daca faci in apartament la tine(fara sa iesi afara)poti opta pentru niste colanti, ca sa te simti mai comodahappy
Succes:*

4 răspunsuri:
| Kamiichu a răspuns:

Uite, asta cred ca ar merge https://www.google.ro/......ps?/search

| Nadia18 a răspuns:

Poti sa incerci niste blugi cu un tricou, o bluza...

| lorypoly a răspuns:

Intr-o tinuta in care sa te simti cat mai comoda

| BlackHeartBlackLife a răspuns:

Un tricou cu umarul scos cu geaca de piele si blugi rupti happy