| pisicutzza990 a întrebat:

La scoala,parul mi-l prind in coada,in coada pe o parte,mi-l las pe spate si imi pun o cordeluta.M-am cam plictisit sa imi fac parul la fel,si as vrea sa va intreb cum as mai putea sa mi-l prind. Puteti sa-mi dati si link-uri de pe google,cu mai multe modele,dar nu vreau ceva prea "incarcat" pentru ca ma duc la scoala, nu la distractie.

P.S. Comentariul cu cele mai multe exemple primeste Funda!

Răspuns Câştigător
| violetamariapwp a răspuns:

Eu mi-l tapez, il prin cu o clema de par roz si apoi restul il prind in coada in dreapta jos. Cred ca asa e cel mai frumos. Mie -mi place. Dar poti sa-l si impletesti in multe feluri. Sper ca ti-am fost de folos.

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Și poate găsești ceva drăguț aici:
http://weheartit.com/......tp?/search